خدمات سئو سایت حرفه ای
با هوشمند گستران

خدمات سئو (SEO) به معنای بهینه‌سازی سایت برای افزایش رتبه در نتایج جستجوی گوگل است. این فرآیند باعث افزایش بازدید، جلب اعتماد کاربران، و رشد کسب‌وکار شما می‌شود. تیم هوشمندگستران با استفاده از تکنیک‌های روز سئو، سایت شما را بهبود می‌بخشد و به شما کمک می‌کند تا در فضای وب برجسته شوید. با سئو، شما می‌توانید به راحتی در نتایج برتر گوگل قرار بگیرید و فروش خود را افزایش دهید. برای مشاوره خدمات سئو، همین حالا با ما تماس بگیرید و با هوشمندگستران، هوشمندانه بالاتر از رقبا قرار بگیرید.

برای دریافت پورپوزال سئو، فرم زیر را پر کنید:

این فرم تنها جهت کسب اطلاعات اولیه از پروژه شما می‌باشد؛ کارشناسان ما بعد از بررسی با شما تماس می‌گیرند.

خدمات سئو هوشمند گستران

آنالیز سئو

شناسایی نقاط قوت و ضعف وبسایت شما و مشخص کردن اقدامات لازم برای رسیدن به رتبه‌های برتر 

تدوین استراتژی سئو

مشخص کردن برنامه‌ای منسجم برای بهینه‌سازی سایت و مشخص کردن دقیق اقدامات لازم در هر مرحله

مشاوره سئو

ارزیابی سایت، شناسایی نقاط ضعف و قوت، و ارائه بهترین راهکارها برای رشد و دستیابی به اهداف شما

منتورینگ سئو

قدم به قدم همراهتان هستیم تا به شما کمک کنیم خودتان بتوانید سئو سایتتان را به طور اصولی و درست انجام دهید.

 

برای استعلام هزینه سئو سایتتان
فرم زیر را پر کنید:

مراحل انجام خدمات سئو

تحقیق کلمات کلیدی

آنالیز رقبا

بهینه سازی داخلی

تولید محتوا

بهینه سازی خارجی

سنجش نتایج

تحلیل رفتار کاربر

بهبود جایگاه کلمات

سوالات متداول

خدمات سئو سایت به چه معنا است؟

خدمات سئو فرآیندی است که اجرای اصولی آن، سبب بهینه‌سازی صفحات سایت و در نتیجه افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو خواهد شد. بهبود رتبه صفحات در نتایج جستجوی کاربران، به ترتیب افزایش بازدید، جلب اعتماد کاربران، رشد کسب و کار و در نهایت افزایش درآمد را به دنبال خواهد داشت.

خدمات سئو سایت در هوشمند گستران شامل چه مواردی می‌شود؟
  • تدوین استراتژی سئو و اجرای صفر تا صد آن
  • مشاوره سئو
  • منتورینگ سئو
چقدر طول می‌کشد تا با کلمات کلیدی هدفمند خود به صفحه اول گوگل برسیم؟

به طور دقیق نمی‌توان مشخص کرد که پس از گذشت چه زمانی به صفحه اول و یا رتبه‌های برتر نتایج می‌رسیم. به طور کلی زمان رشد و رسیدن به جایگاه‌های برتر بستگی به وضعیت سایت شما در مرور زمان، عملکرد رقبا، هزینه مدنظر برای پیشرفت،… دارد. اما باتوجه به تجربه هوشمند گستران، درصورت استفاده از یک تدوین استراتژی اصولی و صحیح، زمانی بین 6 ماه الی 1 سال زمان لازم است تا به صفحه اول گول و رتبه های برتر برسید.

سئو کردن سایت چه مزیت‌هایی برای سایتم داره؟

هدف اصلی سئو، بهبود رتبه و جایگاه وبسایت در نتایج جستجوی ارگانیک و طبیعی موتورهای جستجویی نظیر گوگل، بینگ، یاهو و غیره است. زمانی که کاربران عبارتی را در این موتورها جستجو می‌کنند، وبسایت‌هایی که از نظر سئو بهتر عمل کرده‌اند، در رتبه‌های بالاتری قرار می‌گیرند و در معرض دید بیشتری قرار می‌گیرند.

سئو به جذب بازدیدکنندگان بیشتر از طریق نتایج جستجوی ارگانیک کمک می‌کند که این امر منجر به افزایش ترافیک سایت می‌شود. علاوه بر افزایش ترافیک، سئو به جذب کاربرانی که به دنبال محصولات، خدمات یا محتوای شما هستند، کمک می‌کند. این مسئله می‌تواند به افزایش نرخ تبدیل و بهبود نتایج کسب و کار شما بیانجامد. قرار گرفتن در رتبه‌های بالای نتایج جستجو، اعتبار و اعتماد بیشتری برای وبسایت شما به ارمغان می‌آورد، چرا که کاربران به وبسایت‌هایی که در صفحه اول نتایج گوگل قرار دارند، اعتماد بیشتری دارند.

 

هزینه خدمات سئو هوشمند گستران چقدر است؟

پس از تصمیم نهایی شما برای گرفتن خدمات سئو هوشمند گستران، تیم حرفه‌ای ما با آماده کردن یک پروپوزال حرفه‌ای سایت شما را با استفاده از ابزار‌های آنالیز سایت و نظر کارشناسی تیم تحلیل می‌کند که طی این بررسی قیمت پروژه سئو مشخص خواهد شد. برآورد هزینه سئو با توجه به سنجش فاکتورهای مختلف برای هر پروژه متفاوت خواهد بود.

چگونه می‌توانم از خدمات سئو شما استفاده کنم؟

برای این کار تنها کافی است فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید تا تیم ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند و یا با هوشمندگستران در ارتباط باشید.

برندهایی که به ما اعتماد کردند
نمونه کارهای هوشمند گستران